Tvorba webových stránek

Internetové prezentace

Jsou dnes neodmyslitelnou součástí propagace každé firmy, která chce držet krok s dynamickým vývojem společnosti okolo nás.

V dnešní době je Internet něco jako marketingové médium. Na zákazníky velice dobře působí profesionální vzhled vašich www stránek jenž vypovídá o úrovni vaší firmy.

Pokud by jste si mysleli, že nepotřebujete profesionální firmu pro vytvoření vaší prezentace, když si ji můžete v pohodě udělat např. v MS Wordu za několik minut sami? Omyl! Není výjimkou, že případné nedostatky na internetu, např. špatně optimalizovaný obrázek, nevhodná grafika a úprava textů zákazníka odradí a vaši prezentaci již třeba nenavštíví.

Profesionální vzhled prezentace nezáleží na objemu, ani na komplikovanosti, ale především na kvalitě, a tu jsme schopni vám nabídnout!


Jak pracujeme

Každý projekt je samozřejmě jiný, ale tvorba internetové prezentace probíhá obvykle v následujících fázích:
1

Návrh

Prvním úkolem při zpracování projektu je upřesnění jeho účelu a cíle. Ve chvíli kdy, s Vámi vypracujeme strategii Vaší webové prezentace, vytvoříme rozvrh Vaší webové prezentace. Dalším krokem je zpracování grafického návrhu, který Vám bude předložen. Při vytváření návrhu dbáme na to, aby vaše stránky byly snadno použitelné, a aby se v nich návštěvníci dobře orientovali.
2

Vytvoření prezentace

Budete-li spokojeni s grafickou podobou a strukturou stránek, můžeme prezentaci upravit do finální podoby.
3

Umístění na internet

V momentě, kdy dokončíme testování, zveřejníme Vaše stránky, to znamená, že je umístíme na hostitelský server dle dohody.
4

Aktualizace

V okamžiku, kdy je Vaše prezentace zveřejněna, je práce prakticky hotová. Vaše stránky budou na Internetu dostupné tak dlouho, jak dlouho budete mít pronajatý prostor na hostitelském serveru. Ovšem internetová prezentace s aktuálním a pravidelně obměňovaným obsahem zanechává lepší dojem v návštěvnících než stránky, které byly jednou publikovány a jejich obsah je stále tentýž.

Sídlo, poštovní adresa

Proskovická 71
700 30 Ostrava - Výškovice
Czech Republic

Kontaktní osoba

BcA. Radovan Adamíček
Tel.: +420 724 898 722
E-mail: adamicek@exaltor.cz

Fakturační údaje

IČ: 70016852
DIČ: CZ7111065511
Bankovní spojení: FIO 2700406473/2010