Exaltor - grafika, internet, reklama

Přeskočit navigaciInternet

Internetové prezentace ...

jsou dnes neodmyslitelnou součástí propagace každé firmy, která chce držet krok s dynamickým vývojem společnosti okolo nás.

V dnešní době je Internet něco jako marketingové médium. Na zákazníky velice dobře působí profesionální vzhled Vašich www stránek jenž vypovídá o úrovni Vaší firmy.

Pokud by jste si mysleli, že nepotřebujete profesionální firmu pro vytvoření Vaší prezentace, když si ji můžete v pohodě udělat např. v MS Wordu za několik minut sami? Omyl! Není výjimkou, že případné nedostatky na internetu, např. špatně optimalizovaný obrázek, nevhodná grafika a úprava textů zákazníka odradí a Vaší prezentaci již třeba nenavštíví.

Profesionální vzhled prezentace nezáleží na objemu, ani na komplikovanosti, ale především na kvalitě, a tu jsme schopni Vám nabídnout!

Vytváření prezentace

Každý projekt je samozřejmě jiný, ale tvorba internetové prezentace probíhá obvykle v následujících fázích:

Návrh

Prvním úkolem při zpracování projektu je upřesnění jeho účelu a cíle. Ve chvíli kdy, s Vámi vypracujeme strategii Vaší webové prezentace, vytvoříme rozvrh Vaší webové prezentace. Dalším krokem je zpracování grafického návrhu, který Vám bude předložen. Při vytváření návrhu dbáme na to, aby vaše stránky byly snadno použitelné, a aby se v nich návštěvníci dobře orientovali.

Vytvoření prezentace

Budete-li spokojeni s grafickou podobou a strukturou stránek, můžeme prezentaci upravit do finální podoby.

Testování

Jakmile je realizace Vaší prezentace hotová, pečlivě ji testujeme, abychom se ujistili, že bude fungovat. Také prověříme všechny odkazy, a» již budou směrovány na jiné stránky Vaší prezentace či na jiné adresy na Internetu.

Umístění na internet

V momentě, kdy dokončíme testování, zveřejníme Vaše stránky, to znamená, že je umístíme na hostitelský server dle dohody.

Aktualizace

V okamžiku, kdy je Vaše prezentace zveřejněna, je práce prakticky hotová. Vaše stránky budou na Internetu dostupné tak dlouho, jak dlouho budete mít pronajatý prostor na hostitelském serveru. Ovšem internetová prezentace s aktuálním a pravidelně obměňovaným obsahem zanechává lepší dojem v návštěvnících než stránky, které byly jednou publikovány a jejich obsah je stále tentýž.